niedziela, 24 czerwca 2012

Widokówka z weekendu


Na weekend wyjechaliśmy do rodziny do Bydgoszczy. To był wspaniały pomysł. U Wujostwa jest pięknie. Zieleń otacza człowieka z każdej strony. Ciocia z taką wielką dokładnością dba o każdy kwiat, każdy kąt swojego ogrodu. Zastosowała tematyczny podział na: romantyczny kącik do czytania, owocownik, kącik japoński, etc. Ja najbardziej uwielbiam te kompozycje z letnich kwiatów, które z roku na rok są jeszcze piękniej dobrane - lawenda króluje!
Poza tym fajnie jest czasem zjeść coś, co przygotuje dla nas ktoś inny. Tak dobrze, wtedy wszystko smakuje... Deser lodowy z owocami i likierem. Ciocia zaszalała, potem cytrynowe tiramisu, egzotyczne owoce... i mogłabym tak wymieniać i wymieniać.
Było po prostu pysznie i tyle. Sami zobaczcie!
3 komentarze:

Maggie pisze...

Piekne zdjecia! Zazdroszcze relaksujacego weekendu.

Agata Ornafa pisze...

Szanowni Państwo!

Jestem studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie A.Mickiewicza na specjalności Nowe Media. Prowadzę badanie naukowe dotyczące blogów kulinarnych w Polsce. Wszystkich autorów blogów kulinarnych zachęcam do wypełnienia ankiety. Zajmie to Państwu jedynie ok. 1 - 2 minut. Wyniki zostaną zaprezentowane w pracy naukowej dotyczącej charakterystyki bloga jako nowej formy komunikacji społecznej.

Ankieta dla autorów blogów kulinarnych: www.ebadania.pl/97797035d63e99d8

Dziękuję za poświęcony czas,
Agata Ornafa.

Agara pisze...

Witam ponownie, dziękuję bardzo wszystkim tym, którzy wzięli udział w moim badaniu. Dzięki przeprowadzonemu sondażowej otrzymałam od Was 381 poprawnie wypełnionych ankiet. To pozwoliło mi na napisanie pracy magisterskiej i obronę w zeszłym roku, a w tym roku na wydanie ebooka, który dogłębnie bada i podsumowuje temat polskich blogów kulinarnych. Zapraszam do lektury :) http://wydaje.pl/e/blogi-kulinarne-pyszna-historia-internetu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...